فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل مفتول 4*4 آرین ابهر

کابل مفتول 4*4 آرین ابهر

 

در ساخت کابل مفتولی 4*4 آرین ابهر از یک لایه مس یا آلومینیوم نرم شده استفاده می شود. فروش کابل مفتول 4*4 آرین ابهر با تعداد رشته مختلف و سطح مقطع متنوع برای مصارف سبک و سنگین به کار می روند. کابل مفتول آرین ابهر از رشته های تک لای مس نرم شده تشکیل یافته است. این کابل مفتول در رده ولتاژی فشار ضعیف به کار می رود و در داخل یا خارج ساختمان, داخل دیوار و زیر زمین استفاده می شود.
جنس و کلاس هادی جهت خرید کابل مفتول 4*4 آرین ابهر مس آنیل شده کلاس 1 مفتولی, با کلاس 2 نیمه افشان بوده و مطابق استاندارد ملی ISIRI(607)53 ,ISIRI3569 ,EC 227,IEC60502 به تولید می رسد.
جنس عایق این نوع کابل مفتول آرین ابهر پی وی سی نوع A می باشد نکته مهم در عایق کابل این است که هر چقدر ولتاژ کابل بیشتر باشد قطر عایق PVC نیز باید بیشترباید  باشد و ولتاژ نامی آن 0.6/1 kv تعریف شده است.
ماکزیمم دمای کاربردی هادی این کابل مفتول آرین ابهر 70 درجه سانتی گراد اندازه گیری شده است. ولتاژ اسمی این کابل مفتول 500/300v ,1/0.6 kv  و محدوده دمایی مجاز آن 30- تا 70+ درجه سانتی گراد معین شده است.

کابل مفتول آرین ابهر

 

در حالت کلی مقاومت کابل مفتولی بسیار کمتر از کابل افشان است از این رو در فواصل طولانی مورد استفاده قرار می گیرد.  قیمت نهایی کابل مفتولی برای متراژ های بالا مقرون به صرفه تر است. کابل مفتولی ظاهرا ایراد و قطعی کمتری در کار پیدا می کند و قبلا از سیم های افشان استفاده می شده است. استفاده و نصب کابل مفتولی بر روی تابلو ها راحت تر است و چون یک رشته است احتمال اتصالی مدار را کاهش می دهد. 
انواع سیم و کابل از جمله کابل مفتول آرین ابهر در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: