فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل مفتول مس 10*3 مشهد 1KV

کابل مفتول مس 10*3 مشهد 1KV

 

 

کابل های مفتول مسی توسط کارخانجات تولیدی بسیاری در کشور عرضه می گردند. دستیابی و انتخاب جنس دارای کیفیت و ضمانت از دغدغه همیشگی مشتریان به شمار می رود. کابل مفتول مس 10*3 مشهد 1KV تولید شده در شرکت سیم و کابل مشهد از تولید کنندگان نامی در عرصه سیم و کابل کشور بوده و گستره مصرف بالایی دربین مصرف کنندگان را به خود به جهت تولید اصولی و زیر نظر مهندسین و متخصصین فنی با کادر حرفه ای در این بازار اختصاص داده است.

کابل مفتول مس 10*3 مشهد

 

ساختمان فروش کابل مفتول مس 10*3 مشهد 1KV دارای هادی از جنس مس کلاس 1 و 2 می باشد و عایق در این کابل مفتول مس از جنس XLEP و پی وی سی PVC است. جنس روکش به کار رفته در این کابل مس مشهد XLEP  و PVC می باشد.
ولتاژ اسمی تعیین شده برای خرید کابل مفتول مس 2/5*3 مشهد 1KV ولت برای جریان های مختلف با سطوح مقطع های متفاوت اندازه گیری شده است.

کابل مفتول مس مشهد

 

کابل های مفتول مس ارایه شده در شرکت سیم و کابل مشهد در سطوح مقطع مختلف تولید می شوند و از استانداردهای ملی برخوردار بوده و در بالاترین سطح کیفی با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب تولید می گردند. تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت اصالت کالا بوده و به همراه گارانتی محصول جهت حصول اطمینان به مشتریان عرضه می گردد.
موارد مصرف کابل مفتول مسی مشهد جهت اتصالات مدارهای روشنایی و فرمان الکتریکی و به طور کلی در تابلو های برق و تاسیسات نصب ثابت در محیط های خشک در داخل لوله، روی دیوار یا داخل آن به کار برده می شوند.
انواع سیم و کابل از جمله کابل مفتول مس مشهد در سایزهای متفاوت و متناسب با نوع کاربرد با بهترین قیمت را می توانید از فروشگاه تهیه نمایید.
 

گروه بندی: 
تصویر: