فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل زوج زمینی 0/6*2*2 رویان

کابل زوج زمینی آلومینیومی 0/6*2*2 رویان

 

کابل زوج زمینی آلومینیومی 0/6*2*2 رویان که از پر استفاده ترین محصولات صنعت مخابرات در توسعه شبکه ها می باشد، در نمونه های JYY، J-Y(st)Y کابل زوج هوایی رویان و همچنین A-2Y(st)2Y کابل زوج زمینی رویان تولید می شوند و با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان عرضه می شوند.

یکی از محصولات رویان سمنان کابل های مخابراتی زمینی آلومینیومی می باشد که با مشخصه A-2Y(st)2Y تولید می شوند، که این کابل ها در سایزهای 0/4، 0/5 و 0/6 قابل عرضه می باشند.

در ساختار فروش کابل زوج زمینی آلومینیومی 0/6*2*2 رویان، هادی به کار رفته مس آنیل شده تک مفتولی می باشد. عایق کابل زوج زمینی آلومینیومی 0/6*2*2 رویان آمیزه پلی اتیلن چگالی با HD PE TYP III classB مطابق با استاندارد ASTM D1248 تهیه می شود. نحوه تابیدن رشته ها در کابل زوج زمینی رویان ب این صورت است که رشته ها به صورت زوج با رنگ بندی مشخص به هم تابیده می شوند. زوج ها نیز به صورت هم مرکز به هم تابیده می شوند .

کابل زوج آلومینیومی 0/6*2*2 رویان

پوشش رشته های کابل در خرید کابل زوج زمینی آلومینیومی 0/6*2*2 رویان به گونه ای است که روی زوج های تابیده نوار پلی استر به صورت طولی یا عرضی با همپوشانی مناسب قرار گرفته است. اسکرین در کابل زوج زمینی 0/6*2*2 رویان فویل آلومینیوم به صورت طولی یا عرضی با همپوشانی مناسب به همراه سیم مسی قلع اندود ارت بین نوار پلی استر و فویل آلومینیوم . به کار رفته است.

انواع سیم و کابل، کابل شبکه، کابل مخابراتی، کابل زوج هوایی، کابل زوج زمینی، کابل تلفن، سیم و کایل مخابرات، کابل هوایی، کابل زوج هوایی رویان، کابل زوج هوایی مسی رویان در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید
 

گروه بندی: 
تصویر: