فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل جوش 16*1 TPR آرین ابهر

کابل جوش 16*1 TPR آرین ابهر

 

کابل جوش 16*1 TPR آرین ابهر شدت جریان را از ماشین به انبر های جوشکاری هدایت می کنند . این کابل جوش آرین ابهر قابلیت انعطاف داشته و از سیم های مسی یا آلومینیومی ساخته شده و توسط عایق های پلاستیکی پوشش داده شده است. جنس روکش در کابل جوش 16*1 آرین ابهر آمیزه TPR با قابلیت انعطاف بالا می باشد. 
فروش کابل جوش 16*1 TPR آرین ابهر با قوس الکتریکی به روش الکترود تولیدی از شرکت سیم و کابل آرین ابهر می باشد و از مرغوبترین کابل جوش موجود در بازار سیم و کابل به شمار می رود. این کابل جوش آرین ابهر دارای محدوده دمایی 30- تا 70+ درجه سانتی گراد بوده و ولتاژ نامی برای این کابل جوش تعیین نشده است. 
ولتاژ آزمون از مشخصه  فنی مهم هر کابل جوش می باشد و جهت حفظ ایمنی و نوع کاربرد آن کابل جوش باید درنظر گرفته شود. ولتاژ آزمون کابل جوش آرین ابهرKV (AC)  2/5 تعیین شده است. استاندارد رعایت شده در این کابل جوش ابهر طبق استاندارد مرجع ISIRI 1926-6 و IEC 60245-6 می باشد که نشان از رعایت نکات و اصول ساخت منطبق با استانداردهای ملی دارد.

کابل جوش 16*1 آرین ابهر

جنس و کلاس هادی در خرید کابل جوش 16*1 TPR آرین ابهر مس آنیل شده است که حداکثر قطر آن0/21 میلی متر برای هر تک رشته تعیین شده است .
جداکننده در کابل جوش آرین ابهر نوار پلی استری که روی هادی را می پوشاند .میزان مقاومت هادی این کابل جوش مطابق بااستانداردهای 3084  ISIRI ویا 60228 IEC ، تحمل دما در حالت های متحرک 25- الی 80+ درجه سانتی گراد و در حالت های ثابت 40- الی 80+ درجه سانتی گراد است.                                   
انواع سیم و کابل از جمله کابل جوش شرکت صنعتی آرین ابهر در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.

تصویر: