فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل افشان 2/5*4 کات کابل

کابل افشان 2/5*4 کات کابل

 

 

از مشخصه هایی که به منظور گروه بندی و تمایز کابل برق به کار برده می شود شکل هادی به کار رفته در کابل می باشد. کابل افشان 2/5*4 کات کابل نوعی از انواع کابل برق می باشد که ویژگی های ساختاری و فاکتورهای مختص به خود را دارا می باشد.
فروش کابل افشان 2/5*4 کات کابل از محصولات  تولیدی سیم و کابل کات کابل از یک هادی با سطح مقطع هادی 2/5 میلی متر برخوردار است. کابل های افشان کات کابل با سطح مقطع نامی هادی از mm2 1 الی mm 2300  مطابق استاندارد ملی با کیفیت و تضمین به تولید می‌رسند. در کابل افشان کات کابل به دلیل انعطاف پذیری کابل قابلیت پیچش سیم به خوبی اجرا می شود و این ویژگی امکان استفاده در فواصل زیاد را در مکان و محل مورد اجرا به وجود می آورد.

کابل افشان کات کابل

خرید کابل افشان 2/5*4 کات کابل دارای عایق و روکش PVC است و محدوده دمایی در آن 30- تا 70+ درجه سانتی گراد تعریف شده است. ولتاژ نامی این کابل افشان, 2/5 KV/AC و استاندارد مرجع ISIRI 607 – 5 وIEC 60227 – 5  است. ساختار لایه ها در کابل افشان CU/PVC-PVC است. در ساختار کابل افشان کات کابل جنس و کلاس هادی مس آنیل شده کلاس 5 افشان, مطابق استاندارد ملی ISIRI 3084 و IEC 60228 می باشد.
ساختمان کابل افشان 2/5*4 مانند سیم مفتول و نیمه افشان ولتاژی بین 300 تا 500 ولت را تحمل می کند. کابل افشان را در دو نوع تخت و گرد به تولید می رسد که هر کدام از این کابل افشان ها کاربرد مختص به خود را دارند.
کاربرد این کابل افشان کات کابل این نوع کابل‌ها به عنوان کابل‌های رابط جهت استفاده در وسایل الکتریکی, لوازم خانگی و ماشین آلات مناسب هستند. 
انواع سیم و کابل از جمله  کابل افشان کات کابل در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانیو از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.

گروه بندی: 
تصویر: