فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان

شرکت سیم و کابل کرمان به صورت تخصصی تولید کننده کابل های کواکسیال و کابل آنتن صادراتی می باشد و باکیفیت ترین سیم و کابل کواکسیال را به بازار عرضه می کند. کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان از تولیدات این شرکت می باشد که در صنعت سیم و کابل برای گزینش کابل آنتن صادراتی بهترین انتخاب بوده و رقیبی ندارد.
کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان یا کابل کواکسیال کرمان و کاویان در انواع مسی و cca تولید می شوند، کیفیت عالی و بی نظیر این کابل آنتن ر باعث شده است برند کرمان و کاویان طرفداران بسیاری را برای انتخاب آنتن صادراتی داشته باشد.
نکات مهمی که برای انتخاب کابل آنتن کرمان و کاویان باید درنظر بگیرید این است که اگر طول کابل مورد نیاز شما کمتر از 15 متر است، به سراغ کابلهایی بروید که در عنوان آنها پسوند 3C را می بینید. این کابلها در بازار به کابل آنتن معمولی کرمان و کاویان یا کابل آنتن ساده کرمان و کاویان معروف هستند. اگر طول کابل مورد نیاز شما از 15 متر بیشتر است، یا پهنای باند بالاتری را میخواهید دریافت کنید، باید از کابلهایی استفاده کنید که در عنوان آنها کلمه 4.5C آمده است. این کابلها در بازار عموما به کابل آنتن صادراتی کرمان و کاویان معروف هستند. کابلهای معمولی 3C، به علت ساختار و مواد مصرفی، قیمت بسیار پایینتری نسبت به کابلهای صادراتی 4.5 C دارند.
کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان دارای عایق PVC می باشد و نوع شیلد در این کابل انتن معمولی از نوع مس می باشد. همچنین جنس هادی به کار رفته در این کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان هادی مس است.
در توضیح کابل کواکسال باید گفت کابل هم‌محور یا کابل کواکسیال (Coaxial Cable) کابلی است دارای یک رسانای داخلی که توسط یک عایق منعطف محصور شده‌ و روی این لایهٔ منعطف نیز توسط یک رسانای نازک برای انعطاف کابل، به هم بافته شده‌ است. همهٔ این اجزا، در داخل عایق دیگری جاسازی می شوند. این کابل‌ها دارای امپدانس مخصوص به خود هستند. برای مثال کابل ۵۰ اهمی یا ۷۵ اهمی. کابل مورد استفاده در آنتن ماهواره‌های خانگی و تلویزیون‌ها همگی از نوع کواکسیال ۷۵ اهمی هستند. میزان امپدانس و برخی اصطلاحات دیگر معمولا بر روی بدنه این قطعات نوشته می شود. یکی از مشخصات بارز کابل کواکسیال این است که در حالت گیرندگی هیچ نویزی نمی‌تواند در طول خط انتقال وارد آن شود و در حالت فرستندگی هیچ تشعشع و تابشی در طول کابل دیده نمی‌شود. یعنی موج انتقالی کاملا محافظت می‌شود. کابل کواکسیال یکی از مهم ترین و قدیمی ترین محورهای انتقال داده در پروژ های شبکه مخابراتی و محیط های دیگر است و از سال ۱۹۳۶ مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل ها در حال حاضر در شبکه های داخلی آنتن مرکزی یا سیستم های مدار بسته آنالوگ به کار برده می شود .کابل کواکسال کرمان و کاویان از دو سیم تشکیل شده: یک سیم مغز مفتولی و یک لایه مسی که اطراف آن تشکیل شده است که البته این دو سیم توسط ماده پلاستیکی از هم جدا شده اند
از مزایای کابل های کواکسیال کرمان و کاویان به انعطاف پذیری و قابلیت شکل پذیری در محیط مورد استفاده، قابل استفاده بودن برای مدت زمان طولانی، دوام و پایداری مناسب، پایین بودن قیمت آن که باعث می شود هزینه نگهداری و توسعه آن کم تر شود، ظرفیت مناسب ، حداکثر تا ۳۰۰ مگا هرتز در پهنای باند، پهنای باند مناسب برای سرویس های مخابراتی از جمله کنفرانس های صوتی و تصویری و سیستم های دوربین مداربسته اشاره نمود.
کابل کواکسیال کرمان و کاویان دارای دو نوع، کابل کواکسیال RG 11 و کابل کواکسیال RG 58 می باشد. از کابل کواکسیال RG 11می توان برای ارسال و دریافت تمامی داده های ویدیوئی، صدا، اطلاعات و ... در مسافت های بسیار دور استفاده کرد. این نوع کواکسیال نسبت به کواکسیال های دیگر مانند RG58 و RG59 توانایی های بسیار بیشتری دارد و مصرف آن در مکان های خاص است. یکی از دلایلی که بسیاری این کابل را بهترین نوع کواکسیال شناخته شده می دانند، استفاده از این کابل در سیستم های دوربین مدار بسته در متراژ های بسیار بالا به صورت یک تکه است. در این نوع مصرف تصاویر دریافت شده بدون هیچ گونه لرزش و نویز است.
از کابل کواکسیال RG 58 نیز همانند کابل RG59 در موارد بسیاری استفاده می شود. از کابل RG58 معمولا به عنوان یک حامل کلی در آزمایشگاه استفاده می کنند و همچنین با استفاده از BNC نیز می توان در تجهیزات تست و اندازه گیری اسیلوسکوپ استفاده کرد. از این کابل در دو نسخه RG58 a/u و RG58 c/u به صور گسترده در شبکه های اینترنت استفاده می شود و در بعضی از مصارف می تواند جایگزین کابل های CAT5 و CAT6 باشد. کابل RG58 برای فرکانس های نسبتا زیاد نیز استفاده می شود. کابل RG59 نوعی از کابل های کواکسیال است که جهت ولتاژ پایین تصویر و RF مورد استفاده قرار می گیرد.
کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان برای آنتن تلویزیون و ماهواره کاربرد دارد و در کل جهت استفاده برای تلویزیون، صنعت برق، ارتباط اطلاعات و ... و کابل های تلفنی و مخابراتی و... کاربرد دارد. شرکت کرمان و کاویان تولید کننده کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان با توجه ویژه خود به کیفیت، موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001-2000، استاندارد ملی و تائیدیه هایی بین المللی از جمله Warrington Wire (از انگلستان) شده است.
انواع سیم و کابل، سیم مفتول، سیم افشان، سیم نیمه افشان، کابل مفتول، کابل افشان، کابل زمینی، کابل نیمه افشان، کابل جوش، سیم و کایل مخابرات، سیم وکابل آیفونی از جمله کابل کواکسیال، کابل آنتن معمولی، کابل آنتن صادراتی 20-50 کرمان و کاویان و کابل آنتن کرمان صادراتی شرکت سیم و کابل کرمان و کاویان در سایزهای متفاوت و متناسب نوع کاربرد را با قیمت مناسب می توانید از سایت سیم و کابل تهیه نمایید.

گروه بندی: 
تصویر: