فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

سیم و کابل شبکه

کابل شبکه از تجهیزات مهم ارتباطی کامپیوترها است که ارتباط بین دستگاه‌های یک شبکه به یکدیگر یا به سایر شبکه‌ها را فراهم می آورد. کابل‌ شبکه با توجه به نوع استفاده و کاربرد خود دارای انواع گوناگونی می‌باشند. در حال حاضر کابل شبکه زوج به هم تابیده یا همان کابل های LAN متداولترین نوع کابل های شبکه می باشد.

ساختمان کابل شبکه از 4 یا 8 رشته سیم که توسط یک سوکت به کارت شبکه دستگاه ها وصل می شود تا اطلاعات بین دو دستگاه جابجا شود تشکیل شده است. کابل های شبکه با توجه به سرعت و پهنای باند، نویزپذیری و فرکانس به انواع CAT6، CAT5، CAT4، CAT3، CAT2 ، CAT1 و ... تقسیم بندی می شوند.

روکش به کار رفته در کابل شبکه از جنس پی وی سی، فویل آلومینیمی، شیلد مسی و نخ ابریشمی استفاده می شود و مانند یک محافظ از کابل شبکه در برابر تهدیدات خارجی، مانند تداخل الکتریکی، سیگنال های مزاحم، ضربات و کشش های احتمالی که به کابل شبکه وارد می شود محافظت می کند و بر همین اساس نوع محافظ به کار رفته در ساختار کابل شبکه به چند دسته، کابل UTP کابل شبکه بدون غلاف محافظ کابل، ST کابل شبکه دارای غلاف محافظ،  کابل S-UTP کابل شبکه روکش دار بدون غلاف محافظ، و کابل U-FTP کابل شبکه با فویل محافظ برای سیم ها، کابل SFTP کابل شبکه دارای غلاف محافظ و روکش رز ورقی تقسیم بندی می شوند.

برای جلوگیری از نویزهای داخلی و خارجی، کابل های شبکه  در نوع شیلد دار و بدون شیلد طراحی می شوند. از کابل شبکه شیلد دار معمولا درخارج از منازل و در جاهایی که احتمال نویز زیاد وجود دارد استفاده می شود، اما کابل شبکه بدون شیلد، کابل های شبکه ای هستند که از مودم تا کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرند.

نکات مهمی که درباره کابل شبکه باید بدانیم این است که سرعت انتقال اطلاعات و پهنای باند شبکه به اندازه کابل شبکه بستگی دارد و تمامی تجهیزات دیگر شبکه باید سرعت و پهنای باند کابل شبکه را مانند سوکت شبکه و کانکتور های شبکه پشتیبانی کنند. 

شرکت های عرضه کننده انواع سیم و کابل شبکه از برندهای معتبری است که در صنعت سیم و کابل با رعایت کیفیت و تضمین کالا دارای طرفداران بسیاری هستند که برخی از این شرکت ها شامل صنایع سیم و کابل افق البرز، البرز الکتریک نور، بافه سيم گلستان، تولیدی خدماتی بازرگانی رسا خطوط شهرکرد، تولیدی سیم و کابل آمل، تولیدی صنعتی سیم و کابل مغان، تولیدی هادی برق، تهران سيمين فر، رسانا كابل، زر كابل كرمان، زرسيم، سیم و کابل ستاره یزد، سیم و کابل فروزان یزد، سیمکو، سيستم كوثر سپاهان (اختر)، سيم باف، سيم و كابل تبريز (سيمكات)، سيم و كابل شيركوه، سيم و كابل كوثر ممتاز خراسان، سيم و كابل مخابراتي و قدرت خراسان، سيم و كابل مشهد، سيم و كابل مغان، سيم و كابل يزد،سيما قدس، سيميا، شهاب جم، صنایع سیم و کابل شایان سیمکان، صنایع سیم و کابل کوثر ممتاز خراسان، صنایع کابل کرمان، صنايع سيم و كابل همدان، صنايع كابل كرمان، صنايع كابل كمان، صنايع نيرو كابل، صنعتي الكتريك خراسان، کابل سازی البرز ابهر، كابل افشان اردستان، كابل افشان ايران، كابل البرز، كابل و هادي كاج، كارخانجات كابلسازي ايران، كيان كابل يزد، مجتمع تولیدی کابل‌های مخابراتی آمل، ولتا كابل كرمان، هدايت الكتريك می باشند که محصولات این شرکت ها در سایت سیم و کابل به شما مشتریان گرامی معرفی می گردند.

با مراجعه به هر کدام از شاخه های محصولات موجود در سایت سیم و کابل می توانید اطلاعات و مشخصات فنی محصول مورد نظر همچون برند، سایز و غیره را مشاهده و با مقایسه این محصولات در کنار هم، میتوانید محصول مورد نیازتان را بهتر انتخاب کنید و تهیه نمایید.