فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل انواع برندها، کیفیت کالا، اصالت کالا، رضایت مشتری، جهت استعلام قیمت و سفارش کالا تماس حاصل نمایید. 

   تماس:02133988516

سیم مسی

محصولات سیم و کابل بعنوان یکی از پرمصرف ترین محصولات مورد استفاده در ساختمان ها و صنایع با انواع مختلف در صنعت سیم و کابل کشور به تولید می رسند. از انواع مختلف سیم و کابل، سیم مسی نوعی از این تولیدات می باشد. هادی سیم ها عموما مسی یا آلومینیومی هستند و سیم مسی نوعی سیم برق است که دارای هادی مس می باشد. استفاده از مس بعنوان هادی به دلیل داشتن حجم کم و هدایت پذیری بهتر نسبت به دیگر فلزات بیشتر صورت می گیرد.

 سیم مسی در اقسام گوناگونی چون سیم مسی افشان، سیم مسی مفتول، سیم مسی نیمه افشان، سیم مسی گرد و سیم مسی تخت به تولید می رسد. ولتاژ نامی تعیین شده در سیم مسی 300-500 ولت برای سطوح مقطع 0/5، 0/75 و 1 میلی مترمربع و ولتاژ نامی 450-750 ولت برای سطوح مقطع بیشتر از 1 میلی متر مربع تعیین شده است. جنس هادی سیم مسی از مس آنیل شده بدون قلع اندود و یا قلع اندود تولید می شود. نوع هادی در سیم مسی تک لا کلاس1، نیمه افشان کلاس2 و افشان کلاس5 و گرد می باشد.

سیم مسی از هادی های پر کاربرد در سیستم ارتینگ می باشد، سیم مسی ارت، نوعی سیم مسی با سایزهای مختلف، از تجهیزات چاه ارت است که در ساختار آن از فلز مس بدلیل قدرت رسانایی الکتریکی بالا استفاده شده است. برای استفاده از سیم های مسی ارت باید آنها را با استفاده از اتصالات محکم به صفحه های مسی در ساختمان قرار داد تا بتواند اضافه بارهای تولید شده از منبع برق را گرفته و به صفحه ارت و در نهایت به زمین منتقل نمود.

از ویژگی های سیم مسی به مقاوم بودن در برابر اشعه ماورای بنفش، کم دود بودن و هالوژن فری و تاخیر انداز شعله می توان اشاره نمود. در حالت کلی در سیم کشی ها، سیم مسی نسبت به سیم آلومنیومی برتری دارد زیرا سیم آلومنیومی در اثر افزایش دما دچار انبساط طولی می شود که این امر باعث افزایش مقاومت آلومنیوم در برابر جریان می شود.

تولیدکنندگان بی شماری، انواع سیم و کابل از جمله سیم و کابل مسی را با رعایت کیفیت و تضمین کالا به بازار عرضه می دارند. برخی از این شرکت ها شامل صنایع سیم و کابل افق البرز، البرز الکتریک نور، بافه سيم گلستان، تولیدی خدماتی بازرگانی رسا خطوط شهرکرد، تولیدی سیم و کابل آمل، تولیدی صنعتی سیم و کابل مغان، تولیدی هادی برق، تهران سيمين فر، رسانا كابل، زر كابل كرمان، زرسيم، سیم و کابل ستاره یزد، سیم و کابل فروزان یزد، سیمکو، سيستم كوثر سپاهان، سيم باف، سيم و كابل تبريز (سيمكات)، سيم و كابل شيركوه، سيم و كابل كوثر ممتاز خراسان، سيم و كابل مخابراتي و قدرت خراسان، سيم و كابل مشهد، سيم و كابل مغان، سيم و كابل يزد،سيما قدس، سيميا، شهاب جم، صنایع سیم و کابل شایان سیمکان، صنایع سیم و کابل کوثر ممتاز خراسان، صنایع کابل کرمان، صنايع سيم و كابل همدان، صنايع كابل كرمان، صنايع كابل كمان، صنايع نيرو كابل، صنعتي الكتريك خراسان، کابل سازی البرز ابهر، كابل افشان اردستان، كابل افشان ايران، كابل البرز، كابل و هادي كاج، كارخانجات كابلسازي ايران، كيان كابل يزد، مجتمع تولیدی کابل‌های مخابراتی آمل، ولتا كابل كرمان، هدايت الكتريك می باشند که محصولات این شرکت ها در سایت سیم و کابل به شما مشتریان گرامی معرفی می گردند.

با مراجعه به هر کدام از شاخه های محصولات موجود در سایت سیم و کابل می توانید اطلاعات و مشخصات فنی محصول مورد نظر همچون برند، سایز و غیره را مشاهده و با مقایسه این محصولات در کنار هم، میتوانید محصول مورد نیازتان را بهتر انتخاب کنید و تهیه نمایید.